Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml

Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml

Cena produktu Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml není známa.

 

Popis produktu Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml: Popis Aigner Starlight -​ (TESTER) parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: Bergamot, ananas * Srdce: Římský kmín, jasmín, jahoda * Základ: Pačuli, vetiver, santalové dřevo, vanilka Voňavý svět ur...  Více informací


Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml - popis

Popis Aigner Starlight -​ (TESTER) parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: Bergamot, ananas
* Srdce: Římský kmín, jasmín, jahoda
* Základ: Pačuli, vetiver, santalové dřevo, vanilka
Voňavý svět určený jen pro ženy, aroma vyjadřující tajemství. Představte si purpurové nebe, kde hvězdy problikávají za pavučinkou z mraků. A uprostřed toho všeho průhled s pohádkovým výtahem ke hvězdám, kam mohou jen výjimečné ženy – ženy Starlight – ženy, které se narodily proto, aby zářily. Vůně pro moderní ženu s neobyčejným charakterem. Ženu se záhadným pohledem v očích a s decentním piercingem v pupíku, schopnou vzpírat se každému okolo. Žena STARLIGHT hltá plnými doušky potěšení života a přitom nezapomíná na to, co chce. Jak už napovídá její jméno, jedná se o ženu s hvězdným svitem, který šíří kolem sebe... spolu s nezaměnitelnou vůní STARLIGHT.

Parametry* kategorie: Parfémy > Dámské
* výrobce: Aigner
* typ parfému: Testery
* objem: 100 ml
* určení parfému: Pro ženy
*

Výrobce Aigner

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Aigner Starlight TESTER parfémová voda - 100 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.