Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml

Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml

Cena produktu Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml není známa.

 

Popis produktu Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml: Popis Bvlgari Jasmin Noir -​ (TESTER) parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: Zelená míza, okvětní lístky gardenie * Srdce: Jasmín sambac, mandle * Základ: Fazole tonka, lékořice Jasmin Noir nebo...  Více informací


Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml - popis

Popis Bvlgari Jasmin Noir -​ (TESTER) parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: Zelená míza, okvětní lístky gardenie
* Srdce: Jasmín sambac, mandle
* Základ: Fazole tonka, lékořice
Jasmin Noir neboli černý jasmín je květ, který v nás probouzí fantazii a podněcuje představivost. Dřevitě květinový charakter Jasmin Noir je poctou svůdné dvojsmyslnosti ženy, která dovede působit křehce a zároveň z ní vyzařuje nádherná a podmanivá svůdnost. Její zdánlivá rozporuplnost se odráží v gejzíru kreativní energie vůně vyjádřené veškerou čistotou a jiskřivostí jasmínu na jedné straně a bohatou elegancí dalších ingrediencí na straně druhé. Výsledkem je unikátní, neuvěřitelně svůdná kombinace pro každou chvíli dne i noci.

Parametry* kategorie: Parfémy > Dámské
* výrobce: Bvlgari
* typ parfému: Testery
* objem: 100 ml
* určení parfému: Pro ženy
*

Výrobce Bvlgari

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bvlgari Jasmin Noir TESTER parfémová voda - 100 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.