Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester

Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester

Cena:

955 Kč

Koupit za 955 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester: Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle dokonalou vůni. Její síla je natolik podmanivá, že vás unese do ráje plného zakázaného ovoce. Flakón této toaletní vody je toho opravdovým důkazem. Nejdříve se o slovo přihlásí výrazné, avšak rychle odeznívající esence nového koření a carvi - nejstaršího koření světa. Poté se rozvinou tóny mandlí spolu s vanilkou. Jako podtón ucítíte santalové dřevo. Toaletní voda Christian Dior Hypnotic Poison je výrazná a dlouhotrvající vůně s prvky nostalgie. Zároveň dokáže pohladit a obejmout díky tónům mandlí a vanilky, které tvoří dominantní prvky této toaletní vody. Je určena ženám rozhodným, smyslným a elegantním. Tato vůně vám bude dělat společnost nejen v zimních, ale i v letních měsících, protože vždy ze sebe poodhalí kousek něčeho nového. Objednejte si ji i vy a odhalte skutečnou tvář této toaletní ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester - popis

Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle dokonalou vůni. Její síla je natolik podmanivá, že vás unese do ráje plného zakázaného ovoce. Flakón této toaletní vody je toho opravdovým důkazem. Nejdříve se o slovo přihlásí výrazné, avšak rychle odeznívající esence nového koření a carvi - nejstaršího koření světa. Poté se rozvinou tóny mandlí spolu s vanilkou. Jako podtón ucítíte santalové dřevo. Toaletní voda Christian Dior Hypnotic Poison je výrazná a dlouhotrvající vůně s prvky nostalgie. Zároveň dokáže pohladit a obejmout díky tónům mandlí a vanilky, které tvoří dominantní prvky této toaletní vody. Je určena ženám rozhodným, smyslným a elegantním. Tato vůně vám bude dělat společnost nejen v zimních, ale i v letních měsících, protože vždy ze sebe poodhalí kousek něčeho nového. Objednejte si ji i vy a odhalte skutečnou tvář této toaletní vody. Na trh byla uvedena v roce 1998.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vody po holení nebo Parfémy unisex, Dárkové sady, Dámské deodoranty.

Nejlevnější Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester akční ceny - Levné Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester stojí 955 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dámské parfémy.

Christian Dior Hypnotic Poison Roller-Pearl, 20ml, Toaletní voda - Tester najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz