Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Davidoff Cool Water EdP 50 ml W

Davidoff Cool Water EdP 50 ml W

Cena produktu Davidoff Cool Water EdP 50 ml W není známa.

 

Popis produktu Davidoff Cool Water EdP 50 ml W: Davidoff Cool Water EdP 50 ml W Cool Water Woman dodává tělu energii, vede nás do intimního kontaktu s magičností vody, evokuje pocit znovuzrození. Kontakt těla s vodou vnáší chuť do života. Okamž...  Více informací


Davidoff Cool Water EdP 50 ml W - popis

Davidoff Cool Water EdP 50 ml W Cool Water Woman dodává tělu energii, vede nás do intimního kontaktu s magičností vody, evokuje pocit znovuzrození. Kontakt těla s vodou vnáší chuť do života. Okamžik ponoření se do vody znamená poznání místa, kde život začíná a kam se všechen život vrací. Ponořit se do vody, to je jako nezestárnout, odprostit se od tíhy a starostí všedního dne. Je to definice moderního života: vitalita, energie, senzualita jsou propojeny s celým vesmírem. Cool Water Woman je inspirována nejkrásnějšími vodními úkazy světa: třpytivými jezírky na havajském ostrově Kauai, průzračnými horskými jezery bavorských Alp, tryskajícími vodními parami severního Skotska, azurovými moři jižního Pacifiku. Davidoff Cool Water Woman evokuje dokonalou příchuť těchto nejčistších vod.

Typ
Informace o parametru Typ
Parfémovaná voda
Objem 50 ml
Výrobce Davidoff

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Davidoff Cool Water EdP 50 ml W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.