Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská

DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská

Cena produktu DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská není známa.

 

Popis produktu DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská: Noc v New Yorku je jako elektrizující proud nekonečných možností a tajemství, která čekají, až budou objevena. Může se stát cokoli. Temně fialový flakon Be Delicious Night obsahuje opojnou energii...  Více informací


DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská - popis

Noc v New Yorku je jako elektrizující proud nekonečných možností a tajemství, která čekají, až budou objevena. Může se stát cokoli. Temně fialový flakon Be Delicious Night obsahuje opojnou energii nocí v New Yorku: tajemství, svůdnost, všechny krásné okamžiky. Jasně růžové logo na flakonu Be Delicious Night je jako neonový nápis, který září do tmy. Ovocná vůně s temnějšími orientálními podtóny. Z ovoce stále vyniká jablko, ale také ostružiny a maliny, z květin je nejvíc cítit růže a jasmín. Základu dominuje pačuli s troškou kouřových a skořicových tónů. Be Delicious Night je poměrně sladká a sametová.

Typ
Informace o parametru Typ
Parfémovaná voda
Objem 30 ml
Výrobce DKNY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DKNY Be Delicious Night EdP 30ml dámská užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.