Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml

DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml

Cena produktu DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml není známa.

 

Popis produktu DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml: Hlava lilie Casablanca, akát, bílý hřebíček Srdce zlatý pyl, jasmín Základ tekutá ambrová pačuli, zlaté pryskyřice Gold odráží nevinnost i skrytou komplexnost ženy. "Miluji zlato. Jsem přitahována...  Více informací


DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml - popis

Hlava lilie Casablanca, akát, bílý hřebíček Srdce zlatý pyl, jasmín Základ tekutá ambrová pačuli, zlaté pryskyřice Gold odráží nevinnost i skrytou komplexnost ženy. "Miluji zlato. Jsem přitahována jeho září, chci se ho dotknout. Jako návrhářka ráda kombinuji zlatou a černou. Chtěla jsem zachytit teplou smyslnost zlata ve vůni," říká Donna Karanová. Parfému Gold dominuje její oblíbená bílá lilie a tekutá zlatá ambra, která dodává vůni hloubku a přitažlivost. Lilie je jako žena: jemná a zranitelná uvnitř, silná a svůdná na povrchu. Zlatý flakon navrhl Robert Lee Morris, šperkař, který ve svých výtvorech rád používá kov. Gold je ukrytá ve zlatém brnění, které odráží světlo a láká nás, abychom se ho dotkli.

Objem 30 ml
Výrobce DKNY
Druh
Informace o parametru Druh
Tester
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DKNY Gold toaletní voda Tester 30ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vody po holení nebo Parfémy unisex, Dárkové sady, Pánské deodoranty.