Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Guerlain Chamade toaletní voda 90ml

Guerlain Chamade toaletní voda 90ml

Cena produktu Guerlain Chamade toaletní voda 90ml není známa.

 

Popis produktu Guerlain Chamade toaletní voda 90ml: Hlava hyacint, galbanum Srdce ylang-ylang, jasmín, poupě černého rybízu Základ vanilka, santal Chamade je mistrovský kousek, nesmírně ženská vůně, zajímavá, originální a přitom dokonale nositelná ...  Více informací


Guerlain Chamade toaletní voda 90ml - popis

Hlava hyacint, galbanum Srdce ylang-ylang, jasmín, poupě černého rybízu Základ vanilka, santal Chamade je mistrovský kousek, nesmírně ženská vůně, zajímavá, originální a přitom dokonale nositelná a líbivá pro okolí. Chamade je květinově dřevitá. Tuto vůni z roku 1969 někteří pokládají za vůbec nejlepší dílo Jeana-Paula Guerlaina. Jako inspirace tentokrát posloužil román "La chamade" Françoise Saganové (u nás vyšel v roce 1994 pod názvem Šamáda), jehož hrdinka, krásná a inteligentní žena, složitě hledá lásku a odpověď na některé životní otázky. Za časů Napoleona byl "chamade" signál k ústupu, který vydávali bubeníci rychlým bubnováním. V knize je výraz použit jako metafora pro bušící srdce zamilovaného člověka.

Objem 90 ml
Výrobce Guerlain
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Guerlain Chamade toaletní voda 90ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vody po holení nebo Parfémy unisex, Dárkové sady, Pánské deodoranty.