Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda - 100 ml

Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda - 100 ml

Cena produktu Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda... není známa.

 

Popis produktu Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda - 100 ml: Popis Justin Bieber Next Girlfriend -​ parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: broskev, ananas * Srdce: frézie, konvalinka, malina * Základ: vanilka Justin Bieber Next Girlfriend je parfemovanou...  Více informací


Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda - 100 ml - popis

Popis Justin Bieber Next Girlfriend -​ parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: broskev, ananas
* Srdce: frézie, konvalinka, malina
* Základ: vanilka
Justin Bieber Next Girlfriend je parfemovanou vodou pro mladé ženy. Vzkaz slavného stejnojmenného zpěváka, v jehož útrobách se nachází šťavnatost, sladkost, nevinnost a mladistvost. Vůně plná energie a pozitivních emocí. Esenciální koktejl zahalený v oparu tropického ovoce. Parfemovaná voda pro ženy je vítěznou vonnou kompozicí. Atakující esence broskve a ananasu ve vás vzbudí pozornost, kterou dotvoří ještě příměs maliny a frézie. Justin Bieber Next Girlfriend, to je srdce v hrdle, jež je prezentováno tímto osobitým a unikátním způsobem.

Parametry* kategorie: Parfémy > Dámské
* výrobce: Justin Bieber
* typ parfému: Parfémová voda
* objem: 100 ml
* určení parfému: Pro ženy
*

Výrobce Justin Bieber

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Justin Bieber Next Girlfriend - parfémová voda - 100 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.