Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská

Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská

Cena produktu Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská není známa.

 

Popis produktu Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská: Lacoste pour Femme je nádhernou a plnou ženskou vůní – energizující a povznášející zároveň. Jde o jednoduché moderní dílo, které evokuje ryzí přitažlivost. Lacoste pour Femme byla vytvořena pro že...  Více informací


Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská - popis

Lacoste pour Femme je nádhernou a plnou ženskou vůní – energizující a povznášející zároveň. Jde o jednoduché moderní dílo, které evokuje ryzí přitažlivost. Lacoste pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab; pro ženu, která má odvahu projevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíš půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Lacoste pour Femme je výrazná, ostřejší, květinově svěží vůně. Voní po různých květinách, základ není sladký, spíš dřevitý. Pour Femme budí dojem velmi intenzivní čistoty.

Objem 2 ml
Druh
Informace o parametru Druh
Odstřik
Typ
Informace o parametru Typ
Parfémovaná voda
Výrobce Lacoste

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lacoste Pour Femme EdP 2ml odstřik dámská užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.