HLEDEJCENY.cz

Mandarina Duck Rouge Intense, 100ml, Toaletní voda - Tester - porovnání cen

Mandarina Duck Rouge Intense, 100ml, Toaletní voda - Tester

Cena 679 Kč

Mandarina Duck Rouge Intense je květinová a zároveň jemně kořeněná dámská vůně, která je speciálně navržena pro osobité a vášnivé mladé ženy. Tento parfém Rouge Intense nepostrádá šarm, kterým okamžitě okouzlí své okolí! Díky jeho svůdnému složení se stanete středem pozornosti všech mužů. Vůně Rouge Intense se ukrývá v exkluzivním červeném flakonu. Tento parfém od Mandarina Duck se perfektně hodí na vášnivou romantickou schůzku nebo na společenskou akci. S touto nezaměnitelnou a sexy vůní budete mít vždy zaručený úspěch! Dámská vůně Mandarina Duck Rouge Intense je zejména vhodná pro energické, sebevědomé a vášnivé ženy, které si dokonale umí poradit ve všech situacích a nebojí se být středem pozornosti.

Co je tester?
Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.
Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

© 2021 HLEDEJCENY.cz