Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160)

SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160)

Cena:

7 890 Kč

Koupit za 7 890 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160): Intercom pro obousměrnou komunikaci až 2 motorkářů, doba hovoru až 13 hodin, dosah až 1,2 km, hlasové ovládání, FM rádio a redukce šumu Intercom SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek je zárukou pro bezproblémové spojení na vašich cestách s kamarádem na místě spolujezdce. Máte drobnou závadu? Už na sebe nemusíte mávat. Jenom to řekněte do mikrofonu. Dokonalý interkom do helmy SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek byl totiž navržen pro společnou komunikaci 2 uživatelů se stejným zařízením, což dokáže až do vzdálenosti 0 km. Celou cestu si odteď můžete vyměňovat informace a sdílet zážitky. Zajímavé parametry intercomu SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek Perfektním prostředník pro bezpečnou domluvu mezi řidičem a spolujezdcem Přenos probíhá přes Bluetooth do vzdálenosti 0 km Funkční i jako handsfree na motorku ve spojení s mobily, GPS i MP3 Na jedno nabití vydrží 0 h Intercom SENA Bluetooth handsfree headset SF2... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) - popis

Intercom pro obousměrnou komunikaci až 2 motorkářů, doba hovoru až 13 hodin, dosah až 1,2 km, hlasové ovládání, FM rádio a redukce šumu Intercom SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek je zárukou pro bezproblémové spojení na vašich cestách s kamarádem na místě spolujezdce. Máte drobnou závadu? Už na sebe nemusíte mávat. Jenom to řekněte do mikrofonu. Dokonalý interkom do helmy SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek byl totiž navržen pro společnou komunikaci 2 uživatelů se stejným zařízením, což dokáže až do vzdálenosti 0 km. Celou cestu si odteď můžete vyměňovat informace a sdílet zážitky. Zajímavé parametry intercomu SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek Perfektním prostředník pro bezpečnou domluvu mezi řidičem a spolujezdcem Přenos probíhá přes Bluetooth do vzdálenosti 0 km Funkční i jako handsfree na motorku ve spojení s mobily, GPS i MP3 Na jedno nabití vydrží 0 h Intercom SENA Bluetooth handsfree headset SF2...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Parfémy unisex nebo Vody po holení, Pánské deodoranty, Ostatní parfémy.

Nejlevnější SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) akční ceny - Levné SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) stojí 7 890 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dámské parfémy.

SENA Bluetooth handsfree headset SF2 - sada 2 jednotek (M143-160) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz