Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Dámské parfémy >

Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml

Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml

Cena produktu Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml není známa.

 

Popis produktu Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml: Hlava kalifornský pepř, fialka, datle Srdce jasmín, slunečnice, esence z bulharské růže, černý pepř Základ olibanum, agarové dřevo, kůže, ambra, pižmo Sonia Rykiel Not For Men je mírně ovocná, kvě...  Více informací


Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml - popis

Hlava kalifornský pepř, fialka, datle Srdce jasmín, slunečnice, esence z bulharské růže, černý pepř Základ olibanum, agarové dřevo, kůže, ambra, pižmo Sonia Rykiel Not For Men je mírně ovocná, květinová vůně s orientálním nádechem, která byla uvedena na trh v roce 2003. V úvodu vůně kraluje fialka, doladěná ostatními složkami do uklidňující harmonie. Základ Sonia Rykiel Woman je sladký, ambrový s jemným tónem kůže. Sonia Rykiel Woman je pro sebevědomou ženu, která ví, co chce a nebojí se říkat pravdu.

Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 40 ml
Výrobce Sonia Rykiel

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sonia Rykiel Not For Men toaletní voda 40ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vody po holení nebo Dárkové sady, Parfémy unisex, Pánské deodoranty.